Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.JAK_JSEM_PRIJAL_UPLATEK

15. 12. 2008
JAK JSEM PŘIJAL ÚPLATEK (málem)
To bylo ještě v dobách, kdy jsem zcela pravidelně u telezpráv, které ještě uváděla Jurinová s Merunkou dlabal zbytky z oběda a navrch ještě celou večeři, protože nebyl čas.V robotě jsem přemýšlel nad produktivitou práce, plněním režimů, jaké trumfy budu tasit u raportů, jak odpovím na záludné otázky vrchnosti, ….a taky jak si o víkendu vyběhnu na Lysou, otřepu se tam jako oslík a zase bude fajn. Tu se otevřou dveře a do kanclíku vstoupí můj pracant ještě s nějakou kočandou, o které jsem si nejdříve myslel, že je to jeho stálice. „Šéfe , nutně potřebuju volno, dnes nemůžu na noční přijít, mám neodkladný problém.“ Samozřejmě jsem s udělením neplánovaného volna nesouhlasil a zavelel k odchodu. Pomyslel jsem si, do noční šichty jsou ještě čtyři hodiny, však ta tvoje ňafa ti za ten čas ještě vybere mladé. Ona to taky byla ženská krev a mlíko:Dlouhé blonďaté vlasy naondulované do ruliček se s každým jejím pohybem natáhly a smrštily jako péro, čuměla na mě přes andělíčkovský ksichtík, jiskra v oku a neustále na mě cenila zdravé zuby.Nešlo si nevšimnout hlubokého výstřihu v němž byla vystavena dětská prdýlka, teda spíš prdel. Z konce nárazníků až na zem splývaly temně zelené šaty- mohla mít tak pětadvacet.Na moje gusto byla děvucha trošičku víc při těle, ale rozhodně v ní byla fůra energie. Však můj pracant taky nebyl žádný anorektik a k flákačům nepatřil. Rozhodl se pro svoje volníčko nasadit všechny páky a škemral jako můj pes, když jsem ho tenkrát, jak jsem šel na Lysou, zapomněl v kufru auta. Vyzkoušel na mě všechny triky-problémy v rodině, úmrtí už asi šesté babičky, bolesti zubů, zamrzlá studna, nevěrná manželka, střevní potíže, ukradené auto……..Pravím mu: „Je mi to volné jako gatě po odtučňovací kůře“, načež On tasil trumf poslední: „ Šéfe ta kočka je Vaše!“ Zatmilo se mi před očima, ztratil jsem rovnováhu, a kdybych se nepřidržel stolu, už bych se kulal po zemi. Tak to je teda fór, to tady ještě nebylo. Vypsal jsem dovolenou, podal pracantovi a řekl: „Táhněte oba do řiti, ať už vás tady nevidím“ a opláchnul jsem si ksicht studenou vodou. Vypadli!
Vyprdnul jsem se na produktivitu práce, režimy a harmonogramy a táhnul domů sežrat zbytky z oběda a celou večeři, ale hlavně nalít si pořádného panáka. Zamknu kanclík a ještě celý zblbnutý z průběhu udělení volna valím na parkoviště…….najednou bloncka. „Co tu ještě děláte?“ „Čekám na Vás.On mi zdrhnul a já se nemám jak dostat domů, tak kdyby to šlo, že byste…..“. Držela se mě jak psí sekrement plátěnky a mě jí nakonec přišlo líto, a tak jsem ji odvezl.
Bydlela v podkroví, zařízení kvartýru bylo příjemné. Pohodlný gauč, zatopeno v krbu, místnost byla intimně osvětlená a voněla exoticky i baterie alkoholu byla poměrně pestrá. Kromě nás dvou byla v kvartýru ještě doga, která v předsíni hlídala vchod, takže jsem byl tak říkajíc v (pr ) pasti a já jsem stál před problémem, jako se žirafou u krčního veterináře. Erosenka převzala opratě do svých rukou a zavelela: „Sedni si, nalij si, já se jdu sprchnout“.Zpotil jsem se i na řiti a říkám jí: „Já nejsem žádný Don Juchan a luxus stínové manželky si nemohu dovolit“. „Z toho si nic nedělej, za tu dovolenou jsem už dostala pětikilo“. No to mě teda vomejvejte říkám si a bylo mi jasné, že v téhle kanceláři je šéfem Ona.
Erosenka přišla z koupelny navoněná, v lehkém, bílém, úplně průsvitném župánku, celá natěšená a mile na mě čuměla. I já jsem čuměl, ale spíš překvapeně! Ty její dudy se změnily v sudy, pod nima ještě jedny, pak ještě jedny a ještě a potom ještě taková zástěrka, která překrývala ono tajemné místo.Stehna byla z rosolovitého materiálu, nohy do ix.Tak tohle všechno zakrývaly ty pěkné, splývavé, temně zelené šaty.Říkám si :Dědku ty vole, jak z toho teď vymanévruješ, tohle přece nemůžeš zvládnout, sex přece pro tebe byl vždycky zábavou a ne trýzní!V duchu jsem se improvizovaně pomodlil a čekal, co se bude dít. „Paňák Mišeliňák“ rozhodl, že se zhasne a zapálí se voňavé svíčky, aby bylo intimno. Vzala krbové zápalky, svíčku, podpálila ji a sirku vrátila zpět do krabičky……a teď to začlo! Krabička se zbytkem sirek vybuchla, zapálila to její erotické prádélko i s lokýnkama. Střelhbitě jsem vyrazil ze sexydivanu a hasil ty její dudy. Kvílela jak Trabant ve vysokých obrátkách , doga v předsíni vytušila rodinné násilí, začala řvát jako tygr v říji a pustošit zařízení předsíně. Mě už pak čekalo jen několik drobných úkolů: Pofoukat Erosence ohořelé kozy, s opatrností pyrotechnika opustit podkrovní byt, abych se nedostal do křížku s dogou a nakonec poděkovat tomu nahoře, že mě vyslyšel a spravedlně to zařídil.
Když jsem přijel domů, můj babinec už spal. Přitulil jsem se ke svojí drahé, chytnul ji za ty její poctivé dvojky a spokojeně usnul.
Druhý den jsem se vydal na Lysou, ale po cestě jsem se ještě zastavil ve Frýdlantu v kostele a do kasičky strčil padesátikačku.  
 
                                                                         DĚDEK
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář